• TU SA Z TEBA

  MÔŽE STAŤ TOP AJŤÁK.

 • Pretože na školách sme s Tebou aj my.

  Na strednej škole prinášame deckám prednášky a exkurzie, organizujeme pre ne Lego ligu, Y robot, Girls Day, IT Camp. Všetko preto, aby sme žiakov podporili v ich IT snoch a naštartovali ich ambície.

   

  Na základke spolupracujeme s učiteľmi informatiky, organizujeme súťaže, motivujeme mladých nádejných ajťákov a ukazujeme im, čo všetko môžu dokázať, ak sa rozhodnú pre IT.

  Úzko spolupracujeme s univerzitou, ktorá sama je aktívnym členom IT kraja. BestGuest, IT trhovisko, hackathony, akadémie. Všetko preto, aby sme šikovných študentov prepojili s najlepšími firmami.

 • Môžeš študovať napríklad:

  v Martine

  na Gymnáziu V. P. Tótha

  Jedno z najstarších gymnázií na Slovensku, ktoré od svojho vzniku v roku 1867 zohrávalo významné miesto medzi strednými školami. Jedným z voliteľných predmetov na škole je práve informatika a vďaka odhodlaným vyučujúcim sú žiaci úspešní aj na medzinárodných IT súťažiach.

  v Liptovskom Hrádku

  na Strednej odbornej škole polytechnickej

  Poľnohospodársko-technická škola s modernými učebňami, v ktorých majú žiaci počas štúdia možnosť pracovať s interaktívnymi tabuľami, notebookmi, tabletmi, lego stavebnicami a robotmi.

  na Fakulte riadenia a informatiky Žilinskej univerzity

  Hľadáš zaujímavú kombináciu informačných technológií a manažérskych prístupov? Súčasný svet biznisu a podnikania sa nezaobíde bez technických znalostí. Byť inovatívny, kreatívny a zároveň mať odborné znalosti je nevyhnutné. Toto všetko FRI má. Neriešiť projekty do šuplíka, ale pracovať na reálnych riešeniach pre firmy, prepájať svoje štúdium s praxou a posúvať sa ďalej spolu so svojím riešením. Ak aj Ty cítiš potrebu získať na vysokej škole oveľa viac než titul, študuj na FRIčke.

  na Elektrotechnická fakulte Žilinskej univerzity

  Od riešenia klasických tém elektrotechnického inžinierstva v doprave zameraného na elektrickú trakciu, železničnú zabezpečovaciu techniku, či technickú prevádzku telekomunikácií, sa v súčasnosti hlavný dôraz kladie na informačné a komunikačné technológie aplikované v oblasti bezpečného riadenia procesov v doprave a v

  priemysle, moderné telekomunikačné technológie, rozvoj výkonových elektronických systémov a moderné riadenie elektrických sietí.

 • Vyber si tú TVOJU!

   

   

 • A nezabudni, nie je to iba o tom,

  čo sa naučíš v škole.

  Trojmesačná univerzita.

  Azet Academy je jedinečný honorovaný tréningový program - trojmesačná intenzívna celodenná akadémia zložená z teoretickej a praktickej časti v oblastiach: Web Academy, iOS Academy, Digital Media Campus.

  Vzdelávacie workshopy a školenia.

  Dievčatá zo Vzdelávarne pravidelne pripravujú verejné aj firemné kurzy a workshopy z rôznych oblastí, napríklad tvorba webových stránok, grafika, SEO, programovanie.

  Kurzy dizajnu a programovania.

  Ľudia z Learn2Code učia ľudí designovať a programovať moderné webstránky a mobilné aplikácie na niekoľkých rôznych kurzoch vo viacerých mestách na Slovensku.

  Snaživci zo Žiliny, ktorí chcú náš kraj inovovať a rozvíjať.

  Ľudia, ktorých baví práca s tými, ktorí sa chcú rozvíjať a ísť za svojimi snami. Otvorene zdieľajú svoje znalosti a skúsenosti a organizujú pre širokú verejnosť hodnotné a profesionálne podujatia, ktoré sú trendy a riešia kľúčové otázky sveta biznisu.

 • Komenského 48, Žilina, Slovensko
  All Posts
  ×